Chcesz urządzić pokój dziecka, ale brakuje Ci pomysłów? A może masz za dużo pomysłów i nie wiesz, który z nich najlepiej pasowałby do Twojego dziecka? Albo masz już pewien pomysł, ale brakuje Ci czasu na szukanie tych wszystkich elementów, które stworzą całość? Do tego chcesz, aby pokój podobał się przede wszystkim dziecku, tylko tak ciężko zrozumieć opisywane słowami oczekiwania Twojej pociechy? Jeżeli któreś z tych problemów jest Ci znane i szukasz rozwiązania, dobrze trafiłeś!

JAK TO DZIAŁA?

OGLĄDACIE PROJEKTY.

Na naszej stronie internetowej znajdują się gotowe projekty pokoi dziecięcych wysyłane w wersji elektronicznej.
W przeciwieństwie do projektów wykonywanych na indywidualne zamówienie, gotowy projekt najpierw można zobaczyć, a następnie go kupić. Nie trzeba sobie wyobrażać jaki efekt końcowy można uzyskać, wszystkie kolory, meble i dodatki tworzące klimat pokoju można
zobaczyć na wizualizacjach zamieszczonych na stronie.
Projekty są wykonywane przez architektów. Wszystkie gotowe projekty są tworzone na tej samej bazie. Bazą jest plan pokoju o powierzchni ok 11 m², wymiarach 3 m x 3,7 m x (wys.) 2,65 m, gdzie okno znajduje się w krótszej ścianie, a wejście do pokoju znajduje się w przeciwległej ścianie.

WYBIERACIE PROJEKT.

A co najważniejsze, na podjęcie decyzji może mieć wpływ dziecko. Dzięki temu, że wszystkie elementy aranżacji pokoju są widoczne na wizualizacjach Wasza pociecha może od razu wskazać, który pokój jest spełnieniem jego marzeń.
Projekty są tworzone na podstawie jednej bazy, aby wybrać ten wymarzony pokój, żeby podobieństwo do układu Waszego pomieszczenia nie było decydujące na ostateczny wybór projektu.

 

3.

DECYDUJECIE, KTÓRY WARIANT PROJEKTU JEST ODPOWIEDNI DLA WAS:

3a_3b

PROJEKT GOTOWY

Jeżeli potrzebujecie gotowego rozwiązania i spisu produktów, ale macie ochotę samodzielnie bawić się aranżowaniem pokoju pociechy.
Otrzymujecie dokumentację projektową oraz instrukcję jak dopasować zakupiony projekt do Waszej przestrzeni.
Dokumentacja projektowa zawiera: wizualizacje, rysunki techniczne (rzut z oznaczeniem zastosowanych mebli i dodatków, rzut elektryki i sufitu, przekroje z widokami ścian), instrukcję dopasowania oraz listę zakupów wraz z szacunkowym kosztem realizacji projektu.

PROJEKT Z DOPASOWANIEM

Jeżeli  podoba Wam się projekt, ale nie macie  czasu lub macie trudny układ pomieszczenia i boicie się, że sobie nie poradzicie z samodzielną aranżacją pokoju. Czas realizacji dopasowania projektu trwa do 14 dni roboczych, liczonych od dnia przekazania wszystkich informacji potrzebnych do wykonania projektu.  Otrzymacie dokumentację projektową wykonaną na bazie Waszego pokoju obejmującą: wizualizacje, rysunki techniczne (rzut z oznaczeniem zastosowanych mebli i dodatków, rzut elektryki i sufitu, przekroje z widokami ścian) oraz listę zakupów wraz z szacunkowym kosztem realizacji projektu.

KUPUJECIE PROJEKT.

Płatność odbywa się za pomocą szybkich i bezpiecznych płatności on-line Przelewy24.

OTRZYMUJECIE DOKUMENTACJĘ PROJEKTOWĄ.

Automatycznie po zakupie gotowego projektu lub do 14 dni roboczych po zakupie projektu z dopasowaniem.

Można rozpocząć urządzanie wymarzonego pokoju!
Planowanie, malowanie, meblowanie i dekorowanie. Trochę pracy, trochę zabawy i ogromna radość dana dziecku!

Masz jeszcze jakieś pytania?
Odpowiedzi poszukaj w dziale NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
lub napisz na adres: info@purpleturtle.pl

NEWSLETTER

Zapisz się jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o projektach, promocjach i rabatach.

error: Content is protected !!