Drogi kliencie,

  Dziękuję za zakup projektu. Poniżej znajdują się pytania odnośnie zmian jakie trzeba wprowadzić do projektu, aby dopasować go do Waszych potrzeb. Znajduje się tu także miejsce do załączenia planów Waszego pokoju oraz jego zdjęć.


  Dostosowanie do większej liczby dzieci.


  piętrowepojedynczeraczej pojedyncze, lecz jeśli nasz pokój okaże się zbyt mały to zaakceptujemy piętrowe  jak najdalej od siebieblisko siebienie mamy szczególnych preferencji w tej kwestiinie dotyczy - wybieramy łóżko piętrowe  wydzielenie osobnych stref dla dzieci w pokoju, tak by sobie nie przeszkadzały (np. podczas odrabiania lekcji)strefy dzieci mogą ze sobą sąsiadować (np. połączone biurka)

  Dostosowanie do wieku dziecka/dzieci.  Zastosowanie zabudowy meblowej zamiast gotowych mebli (meble na wymiar, zabudowa pod sufit).

  Potrzebujemy dużej szafy tylko na ubrania (całość schowana za frontami).Potrzebujemy szafy na ubrania oraz otwartej części na zabawki/książki.

  Więcej miejsca do przechowywania.

  <b>Mamy większy metraż pokoju, potrzebujemy dodatkowych mebli:</b> ... (wymień jakich mebli potrzebujecie, np. szafy na ubrania, regał na książki, komody z szufladami, regał na zabawki, itp.).<b>Mamy taki sam lub mniejszy metraż pokoju, ale potrzebujemy więcej miejsca na:</b> ... (wymień na co potrzebujecie więcej miejsca np. na ubrania, książki, zabawki, itp.), <b>a w zamian za to możemy zrezygnować z:</b> ... (spójrz na wybrany przez Was projekt i wymień jakiego elementu z projektu gotowego może nie być w projekcie Waszego pokoju, np. regału na zabawki, kącika wypoczynkowego, tablicy do rysowania, itp.).

  Dostosowanie do powierzchni i kształtu pokoju.


  regularny (np. kwadrat, prostokąt)nieregularny (np. w kształcie litery L, z zaokrągloną ścianą, występuje ściana pod innym kątem niż kąt prosty)  TakNie
  (1) rzut pokoju - może być to projekt mieszkania otrzymany od dewelopera z informacją, które pomieszczenie ma być pokojem dziecka lub rysunek odręczny z zaznaczonymi wymiarami, położeniem okien i drzwi oraz ich wymiarami. Pamiętaj, zawsze sprawdź zgodność wymiarów pomieszczenia podanych na posiadanym rysunku z wymiarami w rzeczywistości. Jeżeli nie masz możliwości weryfikacji wymiarów w rzeczywistości, proszę podaj tę informację w uwagach. W przypadku rysunków odręcznych i informacji na rysunkach pisanych ręcznie, proszę pisz wyraźnie, by nie było żadnych nieporozumień.

  (2) Jeżeli w pokoju są skosy załącz również rysunki pokazujące ich parametry. Może być to posiadany rysunek z projektu – przekrój, rysunek odręczny (lub zdjęcie tego miejsca w pokoju) z zaznaczonymi wymiarami. W przypadku rysunków odręcznych i informacji na rysunkach pisanych ręcznie, proszę pisz wyraźnie, by nie było żadnych nieporozumień.


  Dostosowanie projektu do zastosowanych (istniejących) w pomieszczeniu kolorów i materiałów (podłogi, stolarki drzwiowej i okiennej).


  (1) Proszę zadbaj, aby na przesyłanych zdjęciach nie było widać wizerunku osób (np. Twoich dzieci znajdujących się w pokoju lub ich zdjęć znajdujących się w istniejącym pokoju). Ze względu na brak prawa do przetwarzania takich danych osobowych, zdjęcia te będą natychmiast usuwane i nie będą mogły być wykorzystane do wykonania „dopasowania projektu”.


  Proszę podaj jak najwięcej szczegółów. Jeżeli mieszkanie jest na etapie projektowym i wiesz jakie materiały będą zastosowane w mieszkaniu (np. z opisu standardu wykończenia mieszkania otrzymanego od dewelopera czy też projektu technicznego domu).
  Jeżeli wiesz jaki jest producent podłogi wykonanej (planowanej) w pokoju oraz jej kolor określony przez producenta, bardzo proszę podaj tę informację.
  E-mail musi być taki sam jak przy składaniu zamówienia
  error: Content is protected !!