FAQ

najczęściej zadawane pytania

Projekt otrzymasz w wersji elektronicznej. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz linkiem do pobrania pliku. 

Dokumentacja projektowa przesyłana po zakupie gotowego projektu zawiera:

  • wizualizacje,
  • rzut z aranżacją pomieszczenia – wraz z wymiarami rozmieszczenia mebli i wymiarami ogólnymi,
  • rzut –  z oznaczeniem zastosowanych mebli i dodatków,
  • rzut elektryki – najbardziej optymalny i funkcjonalny układ gniazdek i włączników dla danej aranżacji,
  • rzut sufitu – wraz z zaznaczoną lokalizacją oświetlenia i elementami szczególnymi dla danego projektu,
  • przekroje z widokami ścian – z oznaczeniem zastosowanych mebli i dodatków oraz z wymiarami ogólnymi i opisami zasad umieszczania elementów względem siebie,
  • instrukcję do samodzielnej aranżacji własnego pokoju,
  • listę zakupów, czyli spis mebli, dodatków i elementów wykończeniowych – wraz z pomocniczymi linkami, wskazującymi gdzie można kupić dany element oraz szacunkowym kosztem realizacji projektu.

Lista zakupów zawiera spis wszystkich mebli, dodatków (np. zegar, dywan, obraz wraz z ramą), oświetlenia oraz materiałów wykończeniowych (np. farba, tapeta) założonych w projekcie. Lista zawiera także ceny produktów oraz szacunkowy kosztorys realizacji projektu. Ponadto w spisie znajdują się pomocnicze linki, wskazujące gdzie można kupić dany element.

Wszystkie gotowe projekty wykonywanie są na jednej bazie. Oparte są na planie prostokątnego pomieszczenia o bokach długości 3 m oraz 3,7 m oraz powierzchni 11 m2 , gdzie na krótszym boku znajduje się okno, a drzwi do pokoju znajdują się naprzeciwko ściany z oknem. Projekt zakłada, że pokój jest przeznaczony dla jednego dziecka.

Nie, nie musisz. Wskazane miejsca to najwygodniejsze, z punktu użytkowego, rozmieszczenie gniazdek. Możesz z tego zrezygnować, a we wskazane miejsca a doprowadzić zasilanie za pomocą przedłużaczy.

Na dopasowanie projektu trzeba poczekać maksymalnie 14 dni roboczych, a czas ten liczony jest od momentu przekazania wszystkich informacji na temat zmian (czyli przesłania wypełnionego formularza kontaktowego wraz z niezbędnymi załącznikami). Projekt otrzymasz w wersji elektronicznej na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia.

Opcja dopasowania projektu polega na dostosowaniu do rzeczywistych wymiarów i układu Waszego pokoju, z uwzględnieniem materiałów zastosowanych we wnętrzu (kolorystyka stolarki drzwiowej oraz podłogi). Możemy też dopasować go do większej ilości dzieci mieszkających w pokoju, innego wieku dzieci, zaprojektować zabudowę na wymiar zamiast gotowych szaf założonych w projekcie gotowym. W razie potrzeby możemy  dołożyć więcej mebli (o ile powierzchnia pokoju na to pozwoli).

MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ NA ADRES:
info@purpleturtle.pl

NEWSLETTER

Zapisz się jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o projektach, promocjach i rabatach

error: Content is protected !!